Mini Electric

První zcela elektrické MINI.

Odstartujte vaši cestu v cartec Ostrava!

PRVNÍ ELEKTRICKÉ MINI. NABITÉ VÁŠNÍ.

Elektrické MINI je originální ikonou, nyní připravenou pro silnice budoucnosti. Spojuje v sobě legendární pocit z řízení jako v motokáře, efektní design a prémiovou kvalitu s jízdou bez lokálních emisí. 

Je poháněno vysokonapěťovou baterií s 96 články a celkovou kapacitou 32,6 kWh, která je umístěna pod podlahou. Na tomto místě situovaná baterie dává elektrickému MINI mimořádně nízké těžiště, což nejen zlepšuje jeho stabilitu a ovladatelnost, ale přináší ještě více zábavy v zatáčkách.

Nejintenzivnější a současně nejpokrokovější MINI.


OBJEVTE NABÍDKU VOZŮ >>>

PODMANIVÉ. VZHLEDEM.
Inovované nárazníky & adaptivní LED světla.

MINI Electric na první pohled zaujme odvážnějším a modernějším designem předního nárazníku, a přesto si uchovává svůj osobitý nezaměnitelný vzhled. Integrované vzduchové clony výrazně zlepšují aerodynamiku a hrají významnou roli ve snižování spotřeby vašeho MINI. 

Moderní charakter nárazníku dokresluje výrazná žlutá ozdobná lišta a logo MINI Electric spolu s minimalistickými obroučky kolem zdokonalených předních LED světlometů s adaptivní distribucí světelného kuželu, které zajišťuje lepší osvětlení do stran ve městě, na venkovských silnicích i při jízdě po dálnici. Světlomety obsahují také funkci automatického nastavení sklonu, která vyrovnává změny dosvitu způsobené změnou zatížení.

Proměnou prošel i zadní nárazník zdůrazňující větší šířku MINI a "rozkročenější postoj". Je ozdoben výrazným logem E ve žluté barvě Energetic Yellow. I zadní světla samozřejmě používají LED techniku a osvětlují zadní část vozu tvarem evokujícím britskou vlajku.


OBJEVTE VÍCE DETAILŮ >>>

PRÉMIOVÝ INTERIÉR
Řízení MINI Electric je stejně pohodlné, jako elektrizující.

Nový multifunkční přístrojový panel nahradil konvenční rychloměr. Byl speciálně navržen pro elektrické MINI a tvoří ho 5,0" barevný displej v elegantním provedení Black Panel. Poskytuje informace, jako jsou otáčky za minutu, rychlost, množství paliva, počet najetých kilometrů, teplota a navigační pokyny.

Hi-fi audiosystém Harman Kardon® dosahuje výkonu 360 wattů a byl naladěn přímo pro interiér 5dveřového MINI. Výsledkem je výjimečný zážitek z poslechu. Díky promyšleně umístěným kvalitním reproduktorům si hudbu všech žánrů užijete na každém sedadle.

MINI Electric budete ovládat volantem potaženým přírodní kůží Walknappa. Multifunkční tlačítka v horizontálních ramenech volantu jsou vyvedena v leskle černém provedení Piano Black. Spodní rameno volantu máte navíc možnost ozdobit specifickými detaily. 


PROZKOUMAT INTERIÉR >>>

VYŠPERKUJTE SI SVÉ MINI
Jedinečné a ještě osobitější.

Přizpůsobte si své nové MINI Electric Vašim potřebám. Protože právě maličkosti dělají život krásnějším. Super kola nebo cool interiér. Ať už vás nažhaví cokoliv, najdete to na našem e-shopu. 

Nechte svou osobnost zazářit díky individuálnímu příslušenství MINI. 

PROZKOUMAT >>>

Slaďte se se svým vozem také díky lifestylovým doplňkům.

E-SHOP MINI >>>

MINI CONNECTED
Dokonalý spolujezdec.

Usnadní váš každodenní život a současně dodá vašemu cestování více bezpečí i zábavy.

MINI Connected je balíček inteligentních funkcí, aplikací a služeb, které vás bezpečně a automaticky spojí nejen s vaším MINI, ale také s okolním světem.

Automatická konektivita umožňuje dokonale splynout s Vaším MINI pomocí ikonického hlasového ovládání, RTTI vyspělého navigačního systému, přístupu a obsluze na dálku, aplikace MINI a mnoha dalších vychytávek.

Sami si můžete zvolit ze 3 dostupných paketů, které nabízí různý stupeň konektivity. Stačí si vybrat ten, který bude vyhovovat právě vám.


PROZKOUMAT >>>

MINI FINANCIAL SERVICES
Vaše MINI Electric je blíže, než si myslíte.

Své nové MINI Electric máte na dosah. Stačí jen zvolit vhodné řešení financování s na míru navrženým úvěrem, operativním leasingem a pojištěním. S financováním Vám rádi pomůžeme v rámci značkového financování MINI Financial Services.


OBJEVTE VÍCE >>>

TESTOVACÍ JÍZDA S MINI ELECTRIC

Chcete si vyzkoušet elektrizující pocit z řízení nového MINI Electric a nabít se pocitem vášně? Otestujte ho přímo v ulicích Ostravy ať víte, jak skvělého společníka bude mít na silnici.

OBJEDNEJTE SE NA TESTOVACÍ JÍZDU >>>

Nebo kontaktujte přímo manažerku prodeje vozů MINI.

Michaela Bulavová

Mobil: +420 776 026 776

Telefon: +420 597 499 283

E-mail: bulavova@bmwcartec.cz

MINI ELECTRIC

Spotřeba energie (kombinovaná): 14,9 kWh/100km (14,9)
Emise CO2 (kombinované): 0 g/km (0)
Dojezd: 235 - 270 km (235 - 270)
Kapacita baterie: 32,6 kWh (32,6)
Doba nabíjení (na 0-80 % baterie z 50 kW nabíječky): 36 min (36)
Doba nabíjení (na 0-80 % baterie z 11 kW nabíječky): 150 min (150)
Výkon: 184 / 135 PS/kW (184 / 135 )
Zrychlení 0–100 km/h: 7,3 s (7,3)
Maximální rychlost: 150 km/h (150)
Točivý moment: 270 Nm (270)
Délka / šířka / výška: 3 850 / 1 727 / 1 432 mm (3 850 / 1 727 / 1 432)
Rozvor náprav: 2 495 mm (2 495)
Kola: 16 / 17 palce (16 / 17 )
Pohotovostní hmotnost: 1365 kg (1365)
Objem zavazadlového prostoru: 211 - 731 l (211 - 731)

Nabídka vozů Mini electric v Cartec Ostrava

MINI ELECTRIC SE - COLLECTION 2021. Přejít MINI ELECTRIC SE - COLLECTION 2021. Přejít MINI ELECTRIC SE - PROVEDENÍ CLASSIC. Přejít MINI ELECTRIC SE - PROVEDENÍ ESSENTIAL. Přejít MINI ELECTRIC SE - PROVEDENÍ MINI ELECTRIC. Přejít MINI ELECTRIC SE - PROVEDENÍ MINI YOURS. Přejít
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat
Mini cooper